Rekomendacje


Opinię o nas można uzyskać:

– Szkoła Podstawowa nr 12  w Płocku
– Szkoła Podstawowa  nr 14 w Płocku
– Szkoła Podstawowa nr 17  w Płocku
– Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku
– Szkoła Podstawowa nr 3  w Płocku
– Szkoła Podstawowa nr 6 w Płocku
– Zespól Szkól Zawodowych w Płocku
– Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu
– Szkoła Podstawowa w Łącznie
– Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu
– Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu
–  Szkoła Podstawowa w Słoneczniku
– Gimnazjum nr 2 w Solcu Kujawskim
– Szkoła Podstawowa nr 1 w Solcu Kujawskim
– Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim
– Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim
– Szkoła Podstawowa w Zegartowicach
– Szkoła Podstawowa w Trzebczyku
– Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim
– Szkoła Podstawowa w Krusinie
– Szkoła Podstawowa w Brzozowie
– Szkoła Podstawowa w Stolnie
– Szkoła Podstawowa w Robakowie
– Szkoła Podstawowa w Michalu
– Szkoła Podstawowa w Grupie
– Szkoła Podstawowa w Dragaczu
– Zespół Szkół w Grubnie
– Zespół szkół w Jabłonowie Pomorskim
– Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim
– Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świeciu
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w  Chełmnie
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie
– Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi
– Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Świeciu
– Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Chełmnie
– Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Wąbrzeźnie
– Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Grudziądzu
– Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu
Ośrodki Pomocy Społecznej w:
Grudziądzu, Chełmnie, Wąbrzeźnie, Świeciu, Grucie, Książkach, Świeciu nad Osą,  Rogóźnie, Łasinie, Radzyniu Chełmińskim, Kijewie Królewskim, Warlubiu, Jeżewie, Drzycimiu, Lnianie,  Lubawie, Chełmży, Nowem, Osiu,   Świekatowie, Pruszczu, Wielkiej Nieszawce,  Pszczółkach, Miłoradzu, Suszu, Gostyninie
– Kujawsko – Pomorska Komenda Wojewódzka OHP w Toruniu
– Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Świeciu
– Zakład Karny nr 1 w Grudziądzu
– Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii, oddziały w Bydgoszczy, Brodnicy i Świeciu
– Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z „U” w Toruniu
– Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie
– Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (poradnia profilaktyki młodzieżowej „Pro-M”)
– Komenda Miejska Policji w Grudziądzu
– Komenda Powiatowa Policji w Świeciu
– I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w Grudziądzu
– Ogólnopolska Izba Gospodarcza Ośrodków Szkolenia Kierowców z/s w Koszalinie
– Ośrodek Rekolekcyjny dla Rodzin w Wisełce
– Towarzystwo Pomocy św. Brata Alberta w Grudziądzu
– Ośrodek Doradztwa Zawodowego i Doskonalenia Nauczycieli w Grudziądzu
– Wąbrzeskie Centrum Profilaktyki, Terapii i Integracji Społecznej
– Parafia św. Mikołaja Biskupa w Grudziądz,
– Przedszkole nr 1 w Świeciu
– Przedszkole nr 7 w Świeciu
– Przedszkole nr 9 w Świeciu
– Szkoła Podstawowa w Trylu
– Szkoła Podstawowa w Lipinkach
– Szkoła Podstawowa w Komorsku
– Szkoła Podstawowa w Rychłanie
– Szkoła Podstawowa w Zawdzie
– Szkoła Podstawowa w Szonowie
– Szkoła Podstawowa w Wydrznie
– Szkoła Podstawowa w Wielkim Wełczu
– Szkoła Podstawowa w Dusocinie
– Szkoła Podstawowa w Rudzie
– Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
– Szkoła Podstawowa w Piaskach
– Szkoła Podstawowa w Terespolu
– Szkoła Podstawowa w Czaplach
– Szkoła Podstawowa we Wiągu
– Szkoła Podstawowa w Przysiersku
– Szkoła Podstawowa w Krąplewicach
– Szkoła Podstawowa w Czersku Świeckim
– Szkoła Podstawowa w Lisnowie
– Szkoła Podstawowa w Boguszewie
– Szkoła Podstawowa w Nicwałdzie
– Szkoła Podstawowa w Bursztynowie
– Szkoła Podstawowa w Linowie
– Szkoła Podstawowa w Kocku
– Szkoła Podstawowa w Wielkich Łunawach
– Szkoła Podstawowa w Kolnie
– Szkoła Podstawowa w Starogrodzie
– Szkoła Podstawowa w Podwiesku
– Szkoły Podstawowe nr 1,5,7,8, w Świeciu
– Szkoły Podstawowe nr 3,4,7,9,12,13,16 w Grudziądzu
– Szkoła Podstawowa nr 2 w Wąbrzeźnie
– Szkoła podstawowa nr 3 w Wąbrzeźnie
– Szkoła podstawowa nr 3 w Tucholi
– Szkoła Podstawowa nr 5 w Tucholi
– Szkoła Podstawowa w  Raciążu
– Szkoła Podstawowa w Legbądzie
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Grucznie
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Świeciu n. Osą
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Łasinie
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Rogóźnie
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Grucie
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Radzyniu Chełmińskim
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Jeżewie
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Ryńsku
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Książkach
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Osielsku
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Serocku
– Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Suszu
– Gimnazjum nr 1,4,6,7,8,9,10 w Grudziądzu
– Gimnazjum nr 1,2,3 w Świeciu
– Gimnazjum w Wałdowie Szlacheckim
– Gimnazjum w Mokrem
– Gimnazjum w Jankowicach
– Gimnazjum w Bielicach
– Gimnazjum w Lnianie
– Gimnazjum w Wandowie
– Gimnazjum w Lisewie
– Gimnazjum w Warlubiu
– Gimnazjum w Nowem
– Gimnazjum w Dzierzgoniu
– Gimnazjum w Zieleniu
– Gimnazjum w Myśliwcu
– Gimnazjum w Papowie Biskupim
– Gimnazjum w Pruszczu
– Gimnazjum i Liceum Katolickie w Chełmnie
– Gimnazjum i Liceum Katolickie w Świeciu
– Zespół Szkół w Unisławiu
– Zespół Szkół Specjalnych w Świeciu
– Zespól Szkół Specjalnych w Chełmnie
– Zespół Szkół Menadżerskich w Świeciu
– Zespół Szkół w Zieleniu
– Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmnie
– Zespół Szkół nr 2 w Chełmnie
– Zespół Szkól nr 3 w Rypinie
– Zespól Szkół w Dzierzgoniu
– Zespól Szkól Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu
– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu
– Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w  Sztumie
– Zespól Szkól nr 1 w Grudziądzu
– Zespól Szkól Ogólnokształcących nr 1,2,4,5, w Grudziądzu
– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie
– Zespól Szkól Technicznych w Grudziądzu
– Zespól Szkól Mechanicznych w Grudziądzu
– Zespól Szkól Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
– Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Grudziądzu
– Zespól Szkól Rolniczych w Grudziądzu
– Zespół Szkół Ekonomicznych w Grudziądzu
– Liceum Ogólnokształcące nr 1, 3, 4, 5 w Grudziądzu
– Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 i 2 w Grudziądzu
– Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Bąkowie
– Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Wydrznie
– Bursa „Caritas” w Grudziądzu
– Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztumie
– Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu
– Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Dębowej Łące
– Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Warlubiu
– Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pniewitem
– Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Topolnie