Pomoc terapeutyczna i psychologiczna dla małżeństw

Koniec współuzależnienia

Kategorie

Maria Burzyńska

Specjalista pracy z rodziną, ukończyła Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na Wydziale Studiów Nad Rodzina, oraz Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Jest terapeutą TSR, edukatorem rodziny, dyplomowanym coachem rozwoju osobistego, oraz mediatorem pojednawczym rodzinnym.

"Koniec współuzależnienia"

Melody Beattie

Książka uświadamia, że współuzależnienie dotyczy także osób z problemami psychicznymi oraz zdrowotnymi. Problemy te odbijają się na rodzinie oraz bliskim kręgu przyjaciół i znajomych. “Koniec współuzależnienia” uczy jak żyć po swojemu, bez poczucia winy. Uczy jak być odpowiedzialnym za siebie, a jednocześnie wolnym. Motywuje do zmian na lepsze, skłania by zrezygnować z destrukcyjnych zachowań.

 

Książka podzielona jest na dwadzieścia rozdziałów, które nie wymagają czytania zgodnie z chronologią. Czytelnik decyduje od jakiego zagadnienia chce zacząć. Książkę można opisać jako pomoc dla tych, którzy pragną zacząć żyć swoim życiem oraz korzystać z życia. Dla tych, którzy nie chcą już wegetować i zamartwiać się. Uczy jak nie łamać się pod ciężarem problemów natury losowej, czy tych dotyczących stosunków międzyludzkich. Pomaga złapać dystans, a także uporządkować wiele spraw w głowie.

 

Prezentowana książka “Koniec współuzależnienia” szybko stała się światowym bestsellerem. Sprzedała się w zawrotnej liczbie ośmiu milionów egzemplarzy. Wydanie zostało przetłumaczone na kilkanaście języków.

Może się także Tobie spodobać....